Bilgisayar & İnternet

Google’ın Deneysel Projelerine Erken Erişim Edinme

Editör: muteberkisi

Google, insanlara area 120 kuluçka makinesi’nden deneysel projelerinee erken erişim sağlamaları için kayıt olma fırsatı sunuyor. Google’daki çalışanlar, zamanlarının % 20’sini çalışırken doğrudan etkilenmeyecekleri projeler üzerinde çalışmaya teşvik edilir. Area 120, Google çalışanlarının bu projelerde çalıştıkları yerdir.

Artık insanlar tarafından her gün kullanılan bazı Google ürünleri % 20’lik bir proje başlattı. Buna Gmail, Google Haritalar, Google Haberler ve AdSense gibi ürünler dahildir. Şimdiye dek Gmail veya Google Haritalar’ı hayatında ilk kez kullandığını söyleyecek çok fazla kişi yoktur sanırım.

Gelecekte, bu etki için bir şeyler söylemek mümkün olabilir. Herkese açıklanmayacak deneysel ürünleri bile kullanabilirsin. En yakın zamanda, Area 120, Uptime adlı bir sosyal YouTube uygulaması ve Advr adlı VR / 3D reklamcılık projesi yayımladı.

Area 120’nin yanında gelecekleri veya ne üzerinde çalıştıklarını bilemiyorum, ancak artık gelişmiş bir görünüm elde etme şansına sahipsiniz. Hem Android hem de iOS kullanıcıları, erken erişim programına katılmaya uygundur.

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yazar hakkında

muteberkisi

Yorum yap

Hey there!

Sign in

Forgot password?
Close
of

Processing files…