Bilgisayar & İnternet

Google AdWords Editör’ün 12. Sürümü ve Yenikileri

Editör: muteberkisi

Google AdWords Editör’ün 12. Sürümü artık tüm reklam verenlerin kullanımına sunulmuştur.

Yeni bir tasarıma ek olarak, AdWords Editör 12’deki yeni özellikler arasında, özel kurallar, daha hızlı hesap indirmeleri, dönüşümleri en üst düzeye çıkarmak için teklif verme desteği ve daha fazlası bulunuyor.

Yenilenmiş Tasarım

Google, geri kalan Google ürünleriyle daha tutarlı bir görünüm ve his yaratmak için AdWords Editör tasarımını güncelledi.

Yeni malzeme tasarımı AdWords Editörün nasıl kullanılacağını değiştirmeyecek, güncelleme tamamen kozmetik.

Özel Kurallar

AdWords Editör 12, reklam verenlerin kendisine en iyi bulduğu reklamlar için, özel kurallar belirlemelerine olanak tanır.

Örneğin, arama ağı reklamlarınızın tamamının Google’ın önerdiği gibi dört veya daha fazla site bağlantısı içermesini istiyorsanız, bunu özel bir kural olarak ayarlayabilirsiniz. AdWords Editör, daha sonra,özel kurallarınızı takip etmeyen kampanyalar veya reklam grupları hakkında sizi uyaracaktır.

Daha Hızlı İndirmeler

AdWords düzenleyicisini sürüm 12’ye yükselttiğinizde, önceki sürümlerinden daha fazla veri aktarılır. Bu, hesap bilgilerinizin daha önce olduğundan daha hızlı indirilmesine neden olacaktır.

Dönüşümleri En Yüksek Hale Getirmek için Teklif Verme

Geçtiğimiz ay AdWords web sürümüne tanıtılan Google’ın ‘ Dönüşümleri En Üst Düzeye Çıkarma ‘ teknolojisi şimdi AdWords Editör 12’de sunulacak.

Dönüşümleri En İyileştir, her bir reklam açık artırması için ideal teklifi otomatik olarak ayarlar; böylece, günlük bütçenize göre mümkün olduğunca çok dönüşüm elde etmenize yardımcı olur.

Diğer özellikler

AdWords Editör’de yeni olan diğer özellikler arasında, Universal App Kampanyaları için 20 resim ve / veya video yükleyebilme özelliği ve duyarlı reklamlar için yeni özelleştirme alanları bulunmaktadır.

Duyarlı reklamlar için, “4: 1 logo”, “Fiyat öneki”, “Promosyon metni” ve “Harekete Geçiş Metni” için aşağıdaki isteğe bağlı alanlar eklenmiştir.

Yeni AdWords Editör’ü buradan indirerek bu yeni özelliklerini kullanmaya başlayabilirsiniz .

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yazar hakkında

muteberkisi

Yorum yap

Hey there!

Sign in

Forgot password?
Close
of

Processing files…