Bilgisayar & İnternet

Fotoğraf Düzenleme için Etkileyici Web Tabanlı Uygulama

Editör: muteberkisi

Bugün hızlı olan başka bir web tabanlı görüntü düzenleyicisini kullandım, Adı Picozu .

Picnik ve PicMonkey tamamen fotoğraf düzenleme uygulamalarındansa bunları mevcut resimlerinizi düzenlemek için kullanabilirsiniz, Picozu hem yeni görüntüleri sıfırdan düzenlemenize ve yapmanıza izin verir. Picozu saf HTML5 ve CSS3 ile yazılmıştır ve Flash veya diğer eklentilere ihtiyaç duyulmaz.

Başlamak için bilgisayarınızdan resimlerinizi yükleyebilir veya doğrudan SkyDrive, Google Drive, Facebook veya Dropbox gibi diğer bulut tabanlı hesaplarınızdaki fotoğrafları içe aktarabilirsiniz. Alternatif olarak, web kameranızı ateşleyebilir ve Picozu’nun içinde görüntü yakalayabilirsiniz.

Uygulama, Photoshop veya GIMP gibi yazılımların düzenlenmesinde görülen katman tabanlı düzenleme iş akışını sunuyor. Fotoğraflarınıza farklı bir görünüm vermek için düzinelerce filtre ve görüntü efekti var. Veya elle fotoğraflarınıza dokunmak için normal araçları ve fırçaları kullanabilirsiniz.

Firefox eklentisi ekran görüntüsünü alır ve bunları düzenleme için Picozu’ya içe aktarır. Ayrıca fotoğraf kolajları ve posterler oluşturmak için dahili araçlar da bulunmaktadır.

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yazar hakkında

muteberkisi

Yorum yap

Hey there!

Sign in

Forgot password?
Close
of

Processing files…